שאלות ותשובות זומבה

הזומבה היא מזמן היסטרייה בישראל ופונים אלי בשאלות שונות ומגוונות, לשירותכם קיבצתי חלק מהשאלות שנשאלתי על מנת לתת מידע מקיף אותר על אימון הזומבה. לכל שאלה שלא נשאלה פנו אלי לאימיילyaelkarta@gmail.com או דרך טופס צור קשר מימינכם.

שאלה 1: לאילו גילאים מתאים הזומבה?

תשובה: זומבה מתאים לכל הגילאים מגיל 8-80, בהרבה חדרי כושר הביטוח מכסה אדם מעל גיל 18.

שאלה 2: האם השיעור מתאים גם לחסרי קורדינאציים?

תשובה: זומבה מתאים לכל הרמות ואין צורך בניסיון קודם או קורדינאצייה מפותחת. היופי בזומבה הוא שהוא פשוט ומתאים להמונים. זומבה זה שיעור חוויה וכמו שבחתונה או במסיבה אנשים רוקדים , חלק עם יכולות ריקוד גבוהות וחלק עם יכולות ריקוד בסיסיות, היופי הוא שכולם נהנים מהמסיבהף אין נכון ולא נכון. כך גם בזומבה, רק שבדרך תהנו גם מעבודת שרירי בטן, ידיים ועכוז.

שאלה 3: האם זומבה היא אירובי לטיני?

תשובה: הקשר בין אירובי לטיני לזומבה הוא מקרי ביותר. לשניהם מקצבים ליטיניים, אבל בזומבה המקצב הינו כמו המקצב האמיתי ולא כמו באירובי דאנס שהוא מיקס על בסיס ביטים מסויימים. בנוסף הסוד העצום של זומבה זה שהוא מעביר חוויה באווירת מסיבה שלא נגמרת ובאירובי דאנס לטיני אין זו מטרת העל, חשוב שתעשה את התנועות בביטים הנכונים עם הקומבינצייה הנכונה

שאלה 4: כמה שורפים בשיעור זומבה?

תשובה: זומבה נחשבת היום לשיעור שורף וסוחף. שריפת הקלוריות נעה בין 500-800 קלוריות כאשר אם נהנת יותר והתאמצת יותר, שרפת יותר.

שאלה 5: כמה זמן אורך שיעור הזומבה?

תשובה: כ-55 דקות של מסיבה סוחפת, מה שטוב בכך זה שלא שמים לב לזמן, הנאה מובטחת.

שאלה 6: מה מיוחד בסטודיו זזים?

תשובה: כסטודיו זזים הוא הסטודיו הראשון לזומבה בארץ ומהווה מקור השראה לזומבה בישראל. סטודיו גדול ומרווח עם אנרגייה מיוחדת שצריך לנסות כדי להאמין. את הסטודיו מנהלת אחת מחלוצות הזומבה בישראל שייצגה את הזומבה בערוץ2 בתוכנית "101 דרכים לעוף", יעל פרידבאואר והיא בעלת תשוקה אמיתית לעולם הזומבה. בואו להתמכר...

מלאי את הפרטים הבאים
ואחזור אליך בהקדם:

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט